Meni

Kontakt

Vodstvo

Dušan Rus Kopa d.d.

Dušan Rus

Direktor

+386 (0)41 791 199 | +386 (0)2 88 39 700

dusan.rus@kopa.si

Marija Sgerm Kopa d.d.

Marija Sgerm

Manager poslovnega področja ekonomike in organizacije dela

+386 (0)41 769 746 | +386 (0)2 88 39 713

marija.sgerm@kopa.si

Vodje produktov in oddelkov

Andrej Kreuh Kopa d.d.

Andrej Kreuh

CTO

+386 (0)41 527 730 | +386 (0)2 88 39 700

andrej.kreuh@kopa.si

Domen Ocepek Kopa d.d.

Domen Ocepek

Vodja programa SW

+386 (0)31 680 576 | +386 (0)2 88 39 766

domen.ocepek@kopa.si

Lovro Vreš Kopa d.d.

Lovro Vreš

Vodja programa Sistemska integracija

+386 (0)41 635 874 | +386 (0)2 88 39 752

lovro.vres@kopa.si

204300c915EDNthumbAljaz_Gradisnik_obrezano1

Aljaž Gradišnik

Vodja programa IBM Maximo - KOPA EAM

+386 (0)31 680 543 | +386 (0)2 88 39 765

aljaz.gradisnik@kopa.si

Prodaja in marketing

Andrej Hlastec Kopa d.d.

Andrej Hlastec

Manager poslovnih procesov in vodja prodaje

+386 (0)41 675 916 | +386 (0)2 88 39 700

andrej.hlastec@kopa.si

Igor Močnik Kopa d.d.

Igor Močnik

Prodaja KOPA rešitev

+386 (0)31 302 481 | +386 (0)2 88 39 741

igor.mocnik@kopa.si

Alojz Lauko Kopa d.d.

Alojz Lauko

Prodajna KOPA rešitev

+386 (0)31 814 629 | +386 (0)2 88 39 714

alojz.lauko@kopa.si

Renata Cigale Kopa d.d.

Renata Cigale

Prodaja KOPA rešitev

+386 (0)41 359 536 | +386 (0)2 88 39 799

renata.cigale@kopa.si

Mitja Brvar Kopa d.d.

Mitja Brvar

Prodaja sistemske integracije

+386 (0)31 651 246 | +386 (0)2 88 39 789

mitja.brvar@kopa.si

Vika Krajnc Kopa d.d.

Vika Krajnc

Vodja marketinga

+386 (0)41 984 429 | +386 (0)2 88 39 776

vika.krajnc@kopa.si

Imate vprašanje ali potrebujete pomoč?

Kontaktirajte nas

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.